Przedszkole nr 11 we Wrocławiu - Akademia Krasnoludka

Przedszkole nr 11 we Wrocławiu wchodzi w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 15 znajdującego się przy ul. Stanisławowskiej.

OVERVIEW

The domain przedszkole11wroc.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have inspected nine pages within the web site przedszkole11wroc.pl and found six websites referring to przedszkole11wroc.pl.

PRZEDSZKOLE11WROC.PL TRAFFIC

The domain przedszkole11wroc.pl is seeing fluctuating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole11wroc.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole11wroc.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole11wroc.pl

Szkoła Podstawowa Nr 25 we Wrocławiu

Zbliża się 70-lecie SP 25. Logo -70 lat SP 25. Klasa do zajęć komputerowych należy do ulubionych gabinetów społeczności szkolnej. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach sportowych, ponieważ dbają o sprawność fizyczną. Wokół pusto i cicho, bo uczniowie zgłębiają wiedzę na zajęciach lekcyjnych. Przetarg żywienia w ZSP nr 15. SIWZ- posiłki w ZSP nr 15.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE11WROC.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole11wroc.pl Mobile Screenshot of przedszkole11wroc.pl Tablet Screenshot of przedszkole11wroc.pl

PRZEDSZKOLE11WROC.PL SERVER

We found that the main root page on przedszkole11wroc.pl took nine hundred and twenty-two milliseconds to load. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion we consider przedszkole11wroc.pl not secure.
188.165.18.113

SERVER OS

We observed that przedszkole11wroc.pl is weilding the Apache/2.2.22 (Debian) os.

Przedszkole nr 11 we Wrocławiu - Akademia Krasnoludka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following in the web site, "Zaproszenie na uroczystość pożegnania przedszkola." We observed that the web site stated " Zaproszenie na uroczystość pożegnania przedszkola." It also stated " Kończą się nasze w przedszkolu chwile,. Które już teraz wspominamy mile. Lecz zanim nadejdzie rozstania czas,. Bo z Wami chcemy pożegnać. I z wielką radością pomyśleć o szkole. Zapraszamy więc Panią Dyrektor, wszystkich pracowników przedszkola. I Was kochani Rodzice na spotkanie,." The header had przedszkole wrocław 11 stanisławowska akademia krasnoludka as the highest ranking keyword.

SEEK OTHER BUSINESSES

Samorządowe Przedszkole nr 150

Na stronie naszego przedszkola! ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKIE DZIECI NOWOPRZYJĘTE. NA DZIEŃ OTWARTY 31 SIERPNIA W GODZINACH OD 10-12 - TEJ. SPRAWOZDANIE Z FESTYNU RODZINNEGO W NASZYM PRZEDSZKOLU. TO WSZYSTKO BYŁO DLA WAS. Dnia 30 maja w Samorządowym Przedszkolu nr 150 odbył się Festyn Rodzinny we współpracy z Radą Dzielnicy XII. Impreza zgromadziła około 600 osób! Ogromnym zainteresowaniem dzieci cieszyły się warsztaty z robotyki prowad.

Przedszkole Niepubliczne im. Panienki z Okienka w Gdańsku

Serdecznie witamy rodziców i dzieci, gości i przyjaciół. Nasze przedszkole mieści się w kamienicy przy ul. Bednarskiej w centrum pięknego Gdańska. W przyjaznej, zespołowej atmosferze tworzymy warunki do rozwoju kompetencji naszych przedszkolaków. Razem z dziećmi uważamy, że edukacja jest GRĄ. Zapraszamy na ostatni dzień adaptacyjny przed rozpoczęciem kariery Przedszkolaka! Spotkanie dla dzieci z gr I odbędzie się w poniedziałek.

Przedszkole Sióstr Zmartwychwstanek w Kętach

Publiczne Przedszkole Sióstr Zmartwychwstanek w Kętach. Matki Celiny Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Kętach jest przedszkolem bezpiecznym i radosnym. Oferujemy różne formy rozwijania zainteresowań i zdolności dzieci. Wspieramy rozwój dzieci o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Przedszkole posiada własny hymn, logo oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. O matce Celinie chcę śpiewać dzisiaj pieśń,.

Przedszkole Marchewka Gdańsk Orunia Górna

Marchewka jest zdrowa i wesoła i tacy też jesteśmy my. Twórczy i aktywny rozwój dzieci. Zapisy prowadzimy cały rok w miarę wolnych miejsc. Ul Świętokrzyska 5, 80-041 Gdańsk. Tel 58 683 05 54 lub 607 590 242.

Przedszkole Samorządowe w Ślęzie - Przedszkole Samorządowe w Ślęzie